Instagram Sayfamız Yayında!


Uzun süredir maalesef site üzerinde paylaşım gerçekleştiremiyorum. Gerek iş hayatımın yoğunluğu gerek kişisel işlerim sebebiyle paylaşım yapamamamın derin üzüntüsünü yaşıyorum. En kısa sürede üzerimdeki yoğunluğu bertaraf ederek eski paylaşımlarıma geri döneceğimden kimsenin şüphesi olmasın. Bu sürede siteye ilgi ve alaka gösteren, sürekli olarak takip eden herkese teşekkür ederim. Sizlerin desteği ve isteği doğrultusunda ilgi ve alakamı daha da yoğunlaştıracağımdan kimsenin şüphesi olmasın.

Takip edenlerin bildiği gibi hertelde.com üzerinde iki yabancı dizinin altyazılarını paylaşıyorum. Maalesef ki yoğun şikayetler geliyor ve bu şikayetler doğrultusunda paylaştığımız linkler siliniyor. Sizlerde bu bilgilere ulaşım sağlayamıyorsunuz. Bu nedenle artık Facebook sayfamızda link paylaşımı maalesef yapamacağım. Çözüm yolu olarak ise hertelde.com Instagram sayfasının bizim sorunumuza derman olacağını düşünüyorum.

Hertelde.com’un Instagram sayfasında eğlendiğim içeriklerin paylaşımına kısa zaman önce başladım. Gerçekten sayfayı takip ettiğinizde sizinde yüzünüzde bir gülümseme olacak. Buna garanti veriyorum. 🙂 Ayrıca bu sayfamızda altyazı linklerini de güncel olarak paylaşacağım. Bu nedenle sitemiz üzerinden altyazıları takip edenlerin kesinlikle Instagram sayfasını takip etmesini öneriyorum.

Hertelde.com’u Instagram üzerinden takip edeceğiniz link ise ; https://www.instagram.com/herteldecom/

Sayfamızı takip etmenizi ve paylaşmanızı bekliyorum. 🙂

Rastgele,

konu için yorumunu yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir