GOT – Game Of Thrones 7. Sezon Başladı! Altyazı Burada!


Herkesin merakla beklediği Game Of Thrones’un 7. sezonu geçtiğimiz hafta itibariyle başladı. Başladığı gibi de rekorları alt üst etti. Geçtiğimiz günlerde dizinin ikinci bölümü yayınlandı ve izleyen herkesin dizinin yeni sezonunu çok beğendiğini söylediğini duyuyorum.

Sitemizi takip edenlerin daha önce de bildiği gibi Homeland ve The Walking Dead dizilerinin altyazılarını Türkiye’de yayınlayan nadir sitelerden bir tanesiydik. Hatta dizilerle aynı gün aynı hızda paylaşıyorduk. Malum ülkemizde altyazıya bile telif geldiği için bu iki dizinin altyazılarını hukuki zorunluluk olarak sitemizden kaldırmak zorunda kaldık.

Game Of Thrones’un başlamasıyla birlikte maalesef altyazıları yayınlayamadık ancak şuan da ilk iki bölümün altyazılarını hazırladık ve henüz ulaşamayanlar için tek bir dosya da derledik. Altyazılar eşekherif‘in katkılarıyla hazırlanmıştır ve ” AMZN.WEBRip.DDP2.0.x264-GoT ” sürümü ile uyumludur.

Game Of Thrones dizinin 7. sezon ilk iki bölüm altyazısını ” http://dosya.co/7uspszbds51z/GOT.zip.html ” adresinden hemen indirebilirsiniz. Dosya tamamen şifresiz ve reklamsızdır.

Yeni bölümler geldikçe dizinin altyazıları sitemize yüklenmeye devam edecektir.

Herkese iyi seyirler! 🙂

4 yorum var.

konu için yorumunu yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir