Behzat Amir Yeniden Bizlerle!

behzatamir
Evet arkadaşlar! Geçen günlerde bir yazı yazmıştım. ” Tekrar Behzat Ç. Zamanı! ” demiştim. Bu yazımın sonunda da Behzat amir için kesine yakın bir bilgi alabilirsem bunu hemen sizlerle paylaşacağımı iletmiştim. Amirin en yakında adamlarından Akbaba yani Berkan Şal ; Twitter ve Instagram hesabından bir paylaşımda bulundu. Bu paylaşımda ” Aga Cinayet Var, kaldığı yerden devam. ” yazıyordu.

berkansalinstagram

Bu güzel ötesi haberi sizlerle paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Binbir haksızlıkla mücadele eden dizi yayın hayatına tekrar başlıyor. Tabi bunda son dönemde yaşanılan FETÖ muhabbetlerinin de büyük etkisi var gibi. Zira dizi bu olayları seneler öncesinde bizlere göstermişti. Birileri de ” alkolik amir, badem bayıklı savcıdan ne istiyor ? ” gibi şeyler zırvalıyordu.

Şuan için dizinin hangi kanalda yayınlanacağı ya da ne zaman yayınlanacağı ile ilgili herhangi bir yazı ya da bilgi yok. Ancak hem yazar, hem senarist, hem yapimci, hem yönetmen, hem oyuncular.. yani kim varsa tüm hesaplarını sürekli olarak takip ediyorum. Dizinin yeni bölümleriyle ilgili bir açıklama geldiğinde yine direk olarak buradan sizlerle paylaşacağım.

En kısa sürede amirin tekrar hayatımıza girmesini bekliyoruz. Bomonti’ler amiri bekliyor. 🙂 Siz siz olun, şimdiden Bomonti stoğuna başlayın. Zira amirle beraber içtiğimiz günleri özlediğinizi biliyorum.

Umuyorum tekrar yayına başladıktan sonra yine bir kesim kendini bilmez dengesiz tipler sallamasyon yorumlar yaparak dizinin kaderiyle oynayacak yorumlarda ya da girişimlerde bulunmaz. Eğer tekrar böyle bir husus olursa amirin ruhu onları rahat bırakmayacaktır 🙂

Yeni bilgiler ve gelişmeler ile en kısa sürede tekrar görüşmek üzere.

Takibe devam.. 🙂

konu için yorumunu yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir