Şehir Tiyatroları Yeni Sezona Hazır!

sehirtiyatrolari
İstanbul’da Şehir Tiyatroları’nı sıkça takip eden biri olarak yeni sozunun açılması beni oldukça sevindirdi. Güne güzel bir haberle başladım diyebilirim. Uzun zamandır ne zaman başlayacağını merak ederken güzel haberi bugün aldım. Yeni oyun düzenleri de IBB’nin resmi sitesinden yayınlanmış. 5 Ekim itibariyle İstanbul Şehir Tiyatroları sahnesine başlıyor.

Yeni dönemde karşısımıza bir çok yeni oyun gelmiş olacak. Ekim oyunlarını incelediğimde yarısı hatta biraz fazlası yeni oyun diyebilirim. Tabi geçtiğimiz yıllarda oyunlardan bir çoğuna gitme şansı bulmuştum. Özellikle Zihni Göktay üstat bizi Cibali Karakolu’nda kendimizden geçirmişti. Çok keyif aldığım bir oyundu. Tekrar tekrar gideceğimiz inşallah bu yeni oyun sezonunda.

Söylediğim gibi Ekim ayı oyunu düzeni IBB resmi sitesinden yayınlanmış. Sizde bu oyun düzenini pdf olarak bilgisayarınıza indirmek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Ekim ayında Fatih’teki Reşat Nuri sahnesinde hiçbir oyun olmayacakmış. Tadilat çalışmaları devam ettiği için oyunlar Kasım ayı itibariyle başlayacakmış. Onun dışında diğer tüm sahneler aktif olarak oyunları izleyicilerle buluşturacak.

Yeni oyunların hepsine gitmek istiyorum. Bilet fiyatları da geçen sezona eşdeğer düzeyde olacak. 12 – 20 TL arasında değişecek. Normal oyunlar ve müzikal oyunlara göre bu fiyatlar arasında tam biletlerinize sahip olabileceksiniz.

Ekim ayı oyunlarının bilet satışları 22 Ekim Perşembe günü 12:00 itibariyle İBB Şehir Tiyatroları resmi sitesinden başlamış olacak. Benden söylemesi, biletler 1 saat geçmeden bitmiş oluyor. Eğer gitmek istiyorsanız elinizi çabuk tutun.

Yeni sezon herkese hayırlı olsun. Yeni oyunları izlemeyi heyecanla bekliyorum.. 🙂

konu için yorumunu yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir