Score Hero’ya Devam!

scorehero-android
Geçtiğimiz haftalarda Score Hero’nun sanıyorum bitti demiştim ve bununla ilgili bir konu açmıştım. Dün telefonumda programları güncellerken Score Hero’nun da yeni güncellemesinin olduğunu gördüm. Aslında çok umutlu değildim, hata düzenlemeleridir ama yine de kurayım dedim ve kurdum. Oyunu açtığımda ne göreyim! 🙂 Yeni bölümleri de aktif etmişler.

400. bölümde emekli ettikleri karakteri, futbola geri döndü olarak gösteriyorlar. Yeni bölümlerde baya bir zorlu gözüküyor. Güncellemeyi indirdikten sonra direk olarak oynadım ama bütün canlarım karşılığında sadece 4 bölümü geçebildim. Bazı turlar gerçekten çok zorlaştırılmış. Ama böyle olunca bana çok daha zevkli geliyor. Kolay olunca leblebi gibi geçiliyor ve sonrasında haftalarca hatta aylarca yeni güncellemenin gelmesini bekliyoruz. Oyun dediğin zor olacak arkadaş! Uğraşıp uğraşıp geçemeyeceksin, telefonu kırma raddesine gelip – ya sabır – çekeceksin, işte o zaman zevkli geliyor oyunlar bana. 🙂

Android kullanan arkadaşlarımın hemen güncellemeyi indirerek yeni bölümlere başlamasını şiddetle tavsiye ediyorum. IOS konusunda güncelleme geldi mi bilgim yok maalesef. Bu konuda IOS kullanan arkadaşlarımız varsa bilgi verirse daha sağlıklı olacaktır.

Şimdilik 20 bölüm hazırlanmış. Ama 20 bölüm sonrasında da ” yakında ” ibaresi mevcut. Demek oluyor ki daha yeni bölümler gelecek. Tabi böylesine altın yumurtlayan tavuğun kesilmesini ben de beklemiyordum ama – ya bittiyse – demekten de alamamıştım kendimi.

Çok zaman geçmeden yeni bölümlerini de beklemiyor değilim hani. Zira ne kadar zor yaparlarsa yapsınlar 2 güne bitecek bu bölümler. Hadi Score Hero tayfası son gelen güncelleme ile 420. bölümü görmek bizi bekler.

Durmak yok! 🙂

1 yorum var.

konu için yorumunu yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir