Gelin Hertelde Yazalım!

yazar-olmak-istermisin
Paylaşmak ve yazmak gerçekten çok güzel bir duygu. İçinizden geçenleri yazmak, özgürce yazmak! çok güzel ve özel bir his. hertelde.com olarak burada istediğimizi özgürce yazmak bizim ana düşüncelerimizden bir tanesi. Herşeyi içimizden geldiği gibi yazabilmeliyiz. Herşeyi içimizden geldiği gibi söyleyebilmeliyiz ve uygulayabilmeliyiz. Tabi bu isteklerimiz başkalarına hakaret düzeyinde olmayacaksa ve özgürlüklerini engellemeyecekse.

hertelde.com web sitesi için sizlere süreklilikle içerik üretmeye devam edeceğim. Herşeyi içimden geldiği gibi yazmaya devam edeceğim. Ben yazılarıma devam ederken yanımda benimle birlikte aynı özgürlük çercevesinde yazacak arkadaşlarıma da bu şansı vermek isterim. İçinizden gelen herşeyi yer, konu, zaman farketmeden istediğiniz gibi paylaşabileceğiniz bir platformda gelin sizde benimle birlikte yazın.

Aşağıdaki formu doldurmanız yazar başvurunuz için yeterlidir. Başvurunuzu en kısa sürede inceleyerek iletmiş olduğunuz mail adresi üzerinden sizlere ulaşım sağlayacağım.

hertelde.com olarak sizleri de bu aileye bekliyorum. 🙂

konu için yorumunu yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir